Novosti na klubski spletni strani

V ta forum gredo teme, ki jih ni mogoče razporediti nikamor drugam.

Moderator: MikePapa

Re: Novosti na klubski spletni strani

OdgovorNapisal/-a MikePapa » Ne Feb 01, 2015 5:57 pm

Slikal sem z DBD. :D Bo dovolj natančno?
MikePapa
Imetnik zlatega C s tremi diamanti

Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a MikePapa » Po Jul 06, 2015 6:52 pm

V fotogaleriji na klubski spletni strani so objavljene fotografije utrinkov z letališča, ki jih je posnela Ana Šircelj. Hvala Ana!
MikePapa

OdgovorNapisal/-a MihaKos » Po Jul 06, 2015 8:35 pm

Že več kot dva meseca vsak dan nestrpno odpiram našo spletno stran - v pričakovanju kakšnih novic na forumu. Pa razočaran vedno najdem le staro vabilo Mihe P. na prvomajski piknik ... Danes pa - juhej! - končno novo sporočilo tega našega neumornega skrbnika foruma: v fotogaleriji (naj bi bile) slike Ane Šircelj ... Seveda sem si jih začel z zanimanjem ogledovati in že pripravljal čestitke Mihi P., ki nam je v teh vročinsko pregretih dneh ponudil pravo zimsko osvežitev z izjemno kolekcijo "srebrno mrzlih" slik Notranjske iz zraka. Pa sem se nekje na sredi ustavil: "Čakaj, Kos, to si nekje že videl!". Le nekaj sekund sem potreboval, da sem našel povezavo nekaj "postov" nazaj - seveda: isto kolekcijo (res izjemnih) slik nam je Miha P. posredoval že 31. januarja letos, jaz pa sem ga naslednji dan na forumu vprašal, od kje oziroma od koga prihajajo. Pa si jih je v njegovem odgovoru lepo pripisal ...
No ja - se zgodi ... Očitno je Miha P. pomotoma ponovno kliknil isto svojo mapo slik ... Bomo pa nestrpno pričakovali tiste napovedane, ki jih je očitno posnela Ana Šircelj, ki nas je v preteklih dveh mesecih nekajkrat obiskala na letališču v Postojni, ko je pripravljala njeno seminarsko (morda diplomsko?) nalogo pri študiju novinarstva.
Hej - čakam!
Miha K.
MihaKos

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a MihaKos » Po Jul 06, 2015 8:50 pm

Iskreno se opravičujem Mihi P. - spregledal sem posnetke Ane Šircelj! No, pa je le zabeleženih nekaj letošnjih spomladanskih utrinkov z našega letališča!
Miha K.
MihaKos

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a MikePapa » Sr Jun 08, 2016 10:16 pm

Dodane letošnje fotografije (Pribina cup, LX cup, 23. april,70 let AK Postojna). Če ima kdo še kako fotografijo za na spletno stran naj mi javi.
MikePapa

OdgovorNapisal/-a MikePapa » Ne Jun 12, 2016 2:08 pm

Dodane fotografije z Zoborja nad Nitro - Slovaška.
MikePapa

Prejšnja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Fatal: Not able to open ./cache/data_global.php